İnstagram Mavi Tik Başvurusu 2019

Instagram'da Mavi Tik Başvurusu

İnstagram'da mavi tik Başvurusu tüm gerçekler!


 İnstagram mavi tik başvurusu nasıl yapılır? İnstagram'da mavi tik nasıl satın alınır? Kurumsal mavi tik satın al? İnstagram mavi tik başvurusu? 2019 mavi tik başvurusu? " gibi soruların cevaplarını vericez bugün, çünkü gerçekten piyasada yalan yanlış ve doğru olmayan bir çok bilgi bulunuyor ve tabiri caizse herkes bol keseden atıp tutuyor ve en önemlisi de doğru olduğunu sanıyor malesef.


Yanlış bilinen bilgiler;

Öncelikle instagram'ın herhangi bir şekilde hiti olmayan ve gerçekten internette belirli bir kitlesi olmayan bir profile mavi tik verme gibi bir şey söz konusu değildir.[Demek istediğimiz bot takipçili profiller veya ünlü olmayan kişiler] 

Gel gelelim herşeyimiz tamam, ünlü bir kişi, kuruluş veya siyasetçisiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz? Şimdi bu sorunun cevabını veriyoruz. Çok dikkatli okuyun!

Yöntem 1- Supporttan iletişime geçmek

Bu yöntem gerçek ünlüler tarafından sıkça denendi ama her defasında olumsuz bir sonuca ulaşıldı. Neden mi? Çünkü supporttaki çalışanların herhangi bir şekilde size mavi tik verme yetkisi yoktur. 

Yöntem 2-Doğrulamak için başvuru formu(2019)

Bu yöntem de instagrama 2019'da sadece iphone kullanıcıları için gelmiş olup, sadece kimlik fotoğrafınız ile başvuru yapmanızı sağlayan bir yöntemdir. Aynı şekilde bu yöntemden de daha mavi tik alan olmamıştır. Neden mi? Şimdi de gelelim gerçeklere! İnstagram 2019'da mavi tik başvuru formu adı altında bir "Doğrulama Talebi" kısmı oluşturdu. Ayarlar kısmından rahatlıkla bulabilceğiniz bu formu kullanmak tamamen ücretsiz ama kullanıcıların sadece kimlik ile bu işlemi yapması gerçekten yalan olduğu ihtimalini güçlendirmekte. Peki yalansa instagram neden böyle bir şey yaptı? Onu da şöyle açıklayabiliriz. Instagram, facebook'un bir uygulamasıdır. Hatırlarsanız facebookta mavi tik başvuru formu açık ve genel olarak başvurulara otomatik olarak red geliyor ve son zamanlarda facebook'un kullanıcı bilgilerini 3.kişilerle paylaştığı gibi habeler de çıktığından dolayı, Instagram uygulamasından data toplamak için yapılma ihtimalini güçlendirmektedir. Biz de İnstagramın bu partner şirketlerden reklam adı altında aldığı ve bu tür işlemler için de ayrıcalık tanıdığı partner şirketlerini bu yöntemle eziceğini hiç düşünmüyoruz.

Yöntem 3-Yüklü reklam ücreti

İnstagram profilinizden yüklü olarak reklam alımları yaptığınızda instagram size sanki bir reklam ajansıymışsınız gibi Facebook MyBussiness'ta bir panel verir. Bu panelden herhangi bir İnstagram partnerinin yaptığı tüm işlemleri yapabilirsiniz.(İnstagram Kullanıcı adı alma, Mavi tik başvurusu vs.) Bu gibi işlemleriniz için de bir yıllık sınırınızın olduğunu unutmayın tabiki.

Yöntem 4- Partner Aracılığıyla Başvuru yapmak 

En garanti yöntem olup genel olarak ünlü profiller için min 2 günde mavi tik alabilceğiniz bir yöntemdir. Sonuç olarak da zaten bu yöntem 2019 senesi için de tek olup mavi tik başvurusunu sadece partner firmalar tarafından yapabiliceği kanıtlanmıştır.

İnstagram 2019 Mavi tik başvurunuzu biz yapalım hemen bize ulaşın!

Tel:

0850 305 1901

Adres:

Visnezade mah. Suleyman saba caddesi 
ISTANBUL / Besiktas